Usługi komornicze Opole

Usługi komornicze Opole
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Usługi komornicze – nadal potrzebne

Komornik to niewdzięczny zawód. Zbieranie zaległych należności, ponaglanie dłużników oraz konfrontacja z nimi na pewno do łatwych nie należy. A jednak komornicy są potrzebni, by ludzie sami nie próbowali odbierać pieniędzy nielegalnymi, często mniej efektywnymi sposobami.

W Polsce komornik jest funkcjonariuszem publicznym działającym na podstawie prawnej w postaci ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji.

Warto wiedzieć, że komornik ma większe prawa, niż choćby prywatny windykator. Komornik może wyegzekwować zaległe należności poprzez dostęp do nieruchomości, ruchomości oraz dochodów dłużnika. Komornik ma prawo również do przymusowego otwarcia lokalu mieszkalnego, czy to domu czy mieszkania. Dzięki temu wyegzekwowania danej kwoty może być o wiele szybsze i o wiele bardziej efektywne i skuteczne.

W skrócie komornik zajmuje się głównie odzyskiwaniem świadczeń pieniężnych na podstawie orzeczeń sądów. Komornik może działać w całej Polsce, jednak najlepiej poszukać kogoś z naszej miejscowości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Usługi komornicze Opole i powinno udać nam znaleźć się dane kontaktowe komornika.

zobacz także: http://www.zarabianie-w-internecie24h.pl

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top